Taklar

Tanklar
Tüm müşteri şartnameleri ve süreçlere uygulanan tanklardan, gıda sektörü gemi ve reaktörlerin çeşitli bölümlerine tank Üretmektedir. Firmamızın modern üretim tesisi, imalat sürecinde, deneyimli ustalar, tasarım mühendisleri ve uygulamaları mühendislik ekibi topluca dünyanın en kaliteli hazırlanmış tankları üretmek için kaynak sağlar.İmalat süreci ve ürünlerini geliştirmek için tasarım ve işçiliği tecrübesi 50 yılı aşkındır. Sizde yararlanmak için bize ulaşın.

Karıştırma Tankları  doğru iş için tankı oluşturur. Bizim yöntemleri, süreçleri, deneyimli ekibi, modern üretim ekipmanları ve santral tesisleri özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tanklar tam bir çizgi üretmek için çalışırlar.  tanklar paslanmaz çelik boru ayakları ile standart gelecek. Ayarlanabilir ayaklar, tekerlekler veya yük hücresi flanşlar mevcuttur.tank

Bir Teklif isteyin

Stilleri
İlaç depoları
Biyoreaktörler
Ağır işleme tankları
Tut tankları
Aşı tankları
WFI tankları
Depolama tankları
Karıştırma tankları
Gıda işleme tankları
Kimyasal karıştırma tankları
Vakum / basınç tankları
Montaj
taşınabilir veya sabit karıştırıcılar biri için takoz vermek olabilir. Türbin kanatları veya yüksek sarp ile çift harekete kazınarak yüzey tek hareketinden karıştırıcılar tam bir çizgi sunuyor.

Taşınabilir karıştırıcılar meme monte veya parantez edilir
Sabit karıştırıcılar köprü olabilir veya kubbe monte
İzolaston kaplamalı tanklar
geniş bir uygulama yelpazesi için en verimli ve dayanıklı dış ceket tasarımı sağlar. Bizim özel bobin inşaatta fabrikasyon ve son derece verimli homojen bir süreç sıvı akışı ve eşit olarak dağılan ısı transferi, azaltılmış toplu kez izin verir, ve imar yoluyla işleme kontrol edilir. Bu sonuçta müşterilerimize zaman ve para tasarrufu, düşük üretim maliyetlerine kattkı sağlamaktayız. Ceket tasarımları  ısı değişim yüzeyinin homojen ısı akışı ve daha aktif ayakları sağlar. Bobin tarzı ısı transferi ceketler tüm tankları mevcuttur ve tüm ısıtma ve soğutma ortamı için idealdir.
Sıvı ya da buhar fazlı ısıtma / soğutma için çeşitli akış devreleri Isıtma / soğutma prosesleri için idealdir imar yılında kolaylığı İsteğe bağlı bir kazınmış yüzeyli çalkalama Küçük tanklar ve düşük basınçlı gereksinimleri için açık bir tarzı ceket İndirimli toplu işlem süresi Artan üretim kapasitesi Üniforma termal akış Sıcak / soğuk noktaların giderilmesi
Arttırılmış ısı transfer alanı Bölgeleri aracılığıyla Kontrollü toplu işleme Isı becerisi ve aynı kap içinde soğuk
Görünüm Isı Transferi Karşılaştırma Tablosu

Ajitasyon
Özel tasarlanmış karıştırıcılar tanklar tüm boyutları ve türleri için sağlanabilir. Lee Sanayi tasarlayan ve özellikle sizin işleme gereksinimlerini karşılamak için eşleşen en dayanıklı ajitasyonları sistemleri tam bir ürün yelpazesine üretmektedir. Tek hareket, çift hareketli ve yüksek kesme karıştırıcı sistemler kullanılabilir özel kazınmış yüzey karıştırma sistemleri çeşitli arasındadır.

Genel Aksesuarlar / Tasarımlartank bomeleri

Cilası
Çap ve tank silindir derinliği boyutu ve süreç gereksinimlerine karşılık değişebilir. Bizim standart bitirmek içte ve dışta # 4. Özel Lee süper # 7 (# 6RA daha az) ile değirmen bitirmek gelen bitirir içte ve dışta kullanılabilir. Elektro-parlatma da mevcuttur. Manzara Standart Tank Ölçü Tablosu

Tank Dip Stilleri
Üç alt stilleri süper # 7 artı elektro-lehçe 2B’den herhangi bitirmek mevcuttur. Her benzersiz avantajlar sunuyor:

Eğimli sıvılar için mükemmel drenaj ve yatay eksen üzerinde çıkış yerleştirir –
Bombeli – teklifler (aynı zamanda ters çanak mevcuttur) yapışkan ürünlerin için boşaltma merkezi
Koni – zor akışlı ya da yarı-katı malzemeler için idealdir (standart açısı 120 ° ‘dir ve işlem / ürün gereksinimlerini karşılamak için değiştirilebilir)
Manways
Lee manways paslanmaz çelik veya standart olarak Tipi 316L ile diğer yüksek korozyona dayanıklı alaşımlar herhangi sınıfta mevcuttur. Standart olarak paslanmaz çelik uçlar ile yüksek mukavemetli kalıp plastik kanat fındık hızlı erişim sağlamak döşeme kapakları, kullanılır. T-16 Waukesha metal kanat fındık bir seçenek olarak sunulmaktadır. Tüm contalar kendini muhafaza özel olarak işlenmiş kırlangıç ​​kuyruğu oluk kullanımı ile döşeme kapakları kubbe halka bulunmaktadır. Standart conta malzemesi siyah neopren ile beyaz neopren ve atmosferik tasarımı standarttır. Silikon, Viton ve EPDM da istek üzerine mevcuttur.

Lee, manways atmosferik koşullar hem de 95 psig ve tam vakum ortamında kadar tamamen ASME kabul tasarımlarda kullanım için tasarlanmıştır.

En ekonomik ve hızlı teslimat tarihi manways çapı 18 “dir. Ancak, tüm tasarımlar istek üzerine çapı 30 “kadar mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir