Meyve Öğütücü

Meyve Öğütücü

Öğütülmeye Hazır Elma
MEYVE ÖĞÜTME MAKİNASI İLE MEYVE SIKMA PRES 
Paslanmaz Çelik meyve öğütme - 2

Meyve Öğütme Makinesi

MAKİNASI
Meyve öğütücü makine  Paslanmaz Çelik elektrikli 
Meyve sıkma presi Hidrolik pistonlu  
Meyve öğütme makinesi manuel
Meyve sıkma presi Hidrolikli
Sipariş için irtibata geçiniz
Fabrika-Ali Metal paslanmaz 
Ali BATUM Seyit Nizam Mah. Seyit Nizam Cad. Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32

Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

krikolu meyve sıkma presi 3

Meyve Sıkma Presi

Konsatre meyve suyu makinesi, Meyve Değirmeni  Meyvenin suyunu ve posasını ayırır. Salça yapılır. Ayrıca sıkma presi gerekmez. Tek makine ile iki iş bir makinede görülebilir. Meyve suyu çıkarılabilir, domates öğütülür salça çıkarılabilir. Meyve püresi elde edilebilir. İçine su katılarak çoğaltılabilen konsantre meyve suyu elde edilebilir. Öğütülmüş bir şişe meyve suyundan, 25 bardak meyve suyu elde edebilirsiniz. Kısaca bu makine ile çıkarılan meyve suyu,  nektarlı olduğundan pekmez yapımında tercih edilmemelidir, çünkü berrak meyve suyu çıkarılamaz.
meyve suyu çıkarma makinası-2

İstanbul Demirciler sanayi sitesinde imalatı yapılan makinelerin keyfini yaşayın.
Meyve öğütme makinası ile her türlü meyveyi istenilen oranda inceltebilirsiniz. (Hayvan yemi için de öğütme ve kıyma makinesi olarak  kullanılabilir.) Tercihe göre motursuz manüel kullanıma uygun imalat yapılmaktadır. Bu öğütücüler ve sıkma cihazları meyvenin suyunu çıkarmak için tasarlanmıştır.
Birinci aşamada öğütülmüş meyveyi pres makinasında sıkılmaya hazırlayabilirsiniz. İkinci aşamada meyve sıkma pres ile suyunu kolaylıkla çıkartabilirsiniz… Meyve değirmeni  meyve sıkma, presi ile birlikte kullanılır. öğütme ve sıkma ikisi bir arada da üretilmektedir. Meyve öğütme makinasının çekirdekli meyve öğütmek için kullanılan bıçak ve merdaneleri farklıdır.

Üzüm, armut, elma, kivi, Trabzon hurması, domates, ayva kayısı, vişne, kiraz, çilek, nar, portakal, limon, mandalina, gibi meyve ve havuç suyu, turp, şalgam şeker pancarı suyu, çıkarmak, kuş burnu soğan patates, lahana, maydanoz ve bütün sebzelerin öğütülerek inceltilerek kurutulmasına veya,

sıkılarak suyunun çıkarılmasına, son derece kullanışlı bir çıhaz olup, kısa sürede üzüm pekmezi, şeker pancarı pekmezi, elme pekmezi, armut pekmezi, yapımında veya şarap üretiminde kullanabilirsiniz. Sıkma presi manüel hidrolik pistonlu ve elektrikli tek pistonlu, çift pistonlu olarak siparişe göre üretilmektedir. Öğütülmüş meyvenin suyunu çıkarmak için kullanılan pres makinası ile de sıkılarak meyve suyunu ayırabilirsiniz. pekmez yapımında şarap yapımında veya meyve konsantresi  için, pratik, kullanımı kolay imalatımız, her evde bulunması gereken bir cihaz olarak siparişlerinizi bekliyoruz.

ÖZELLİKLER
220 Voltla çalışan elektrik motoru, meyve doğrama ve kıyma merdanesi ile çalışan ahşap ve paslanmaz krom çelikten imal edilen, sanayi tipi mikser de denilebilen üstünde meyveyi yönlendiren haznesiyle, kolayca kullanılabilen bir ev aletidir.
Kapasite
2950-3000 Kg / Saat Elma – Armut öğütme (muadili meyveler)
4500-5000 Kg / Saat Üzüm öğütme kapasitesi var.

üzüm sıkma makinesiİnceltilen yaş meyve çuval içerisine uygum miktarda konularak, manuel ve hidrolik sistemi olan, sıkma kolunun çevirilmesi ve hidrolik kolun çalıştırılmsı ile, içindeki meyve suyunu hem süzecek hemde ayıracaktır. Eğer şarap veya pekmez yapımında kullanılacaksa, üzüm de sıkılmazdan önce makinada inceltilebilir. Elde edilecek ürün ve işlenecek meyveye göre yol ve yöntemler konusunda bilgi ve teknik destek verilmektedir.

Siparişlerinizi bekliyoruz. Meyve Suyu Sıkma Makinesi, meyve öğütme makinası, Meyve Suyu İmalatı için Meyveleri öğütmek, ezmek,  Meyve sıkmak Konsantre Meyve Suyu İmalatı, meyve suyu imalatında kullanılan makinelerimizdir. Makinelerimiz Gıda İmalat Standartlarına uygun olarak 304 kalite Krom paslanmaz çelik olarak imal edilmektedir. Biber domates salça makinesi, şalgam suyu makenesi olarak da kullanılabilir. Ayrıca siparişe göre   ayarlanabilir meyve dilimleme makinesi  imal ediyoruz.

Eskiden Meyvenin suyunu ayırma sistemlerine göre, Yeni makinelerle daha yüksek verimle çalışarak üründen, zamandan ve enerjiden tasarruf ederek, yeni teknolojinin avantajlarını sunmaktayız.

Endüstrinin büyümesiyle artan işçilik giderleri, kapasite artırma ihtiyacı, zamanı geçmiş temizleme ve ayırma tekniklerinin yetersiz kalması sürekli modern işlemeye geçişi gerektirmiştir. Sürekli işlemeyi sağlayan dekantörler, bu sorunları ortadan kaldırarak her türlü gereksinime cevap vermektedir.

14 Commentsto Meyve Öğütücü

 1. ALİ YÜKSEL ALKAN dedi ki:

  Fındıklı Sümer Köyünden bir öğretmenim. Üzüm suyundan evde pekmez yapmak için sıkma makinesine ihtiyacım var. Manuel veya elektrikli olmak üzere bir iki tava pekmez yapılabilecek suyunu kolayca çıkarabilecek kullanışlı ve ekonomik makine nasıl temin edebilirim. Fiyat ve açıklayıcı bilgi istiyorum. Teşekkür ederim.

 2. Ali Bektaş dedi ki:

  Merhaba. Ürünleriniz metalmi? Ahşapmı ? Yorumların hemen üstündeki ahşap merdanelş presin fiyatı ne kadardır. Çalışmalarınızda başarılar

  • admin dedi ki:

   Şu an sıradaki üretimimiz metaldir. Peşin fiyatları 0(544)722 5669 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

 3. Hüseyin Berber dedi ki:

  Merhaba, bana paslanmaz çelik meyve öütme makinası lazım fiyatını öğrenebilirmiyim? Not: Ayvada öğütebilir mi?
  Tesekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Meyve öğütme makinesi ile bütün meyveler öğütülebilir. Çekirdekli meyvelerin öğütme sistemi ayrıdır.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey, meyve öğütücü makinemiz ile ayva da öğütebilirsiniz.

 4. Hızır ekşi dedi ki:

  Ali bey bu meyve öğütme makinalarınıu çok farklı vede cok basıt olanlarını yurt dişi kaynaklı buldum ama siz fiyat niye belirtmiyorsunuz anlamış değilim.

  • admin dedi ki:

   Hızır EKŞİ bey imalatlarımızın yanında, ithal ürünlerimiz de var. Fiyatlar için 0(544)7225669 nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz

 5. Mehmet KIZILASLAN dedi ki:

  küçük bir üzüm bağım var ve üzümler imden üzüm suyu ve pekmez yapmak istiyorum en ekonomik ve ev ceryanı ile çalışan makinelerinizin fiyatını öğrenebilir miyim. Aynı makineyle salça yapabilir miyim. Saygılarımla. Mehmet KIZILASLAN

 6. nurcan dedi ki:

  İyi günler. Meyve suyu makineleri bölümünde bulunan meyve öğütücü, sıkma, pres ve nar parçalama taneleme makinesinin fiyatını öğrenebilir miyim.

 7. smet akçam dedi ki:

  nar suyu çıkarma makinanızın en uyğun olanı için görüşşşşşşelim

 8. Veysel dedi ki:

  İç Çarkı ne tip resim atabilirmisiniz

 9. Suat cınar dedi ki:

  Elma parcalama ve sıkma ikisi aynı makinası varmı kendi meyvelerini sıkacak teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir