Mini su türbini jeneratörü / Mikro türbin jeneratör ünitesi

Mini su türbini jeneratörü / Mikro türbin jeneratör ünitesisecereli 3

SECERELİ

Mini su türbini jeneratörü / Mikro türbin jeneratör ünitesi

Türbin yapısının ve ana bileşeninin kısa tanıtımı

1. Su giriş parçaları

Su giriş parçaları vana ve diğer parçalardan oluşur. Valf, durması gerektiğinde üniteyi statik suda kapatmak için kullanılır; ünite acil durumlarda ve türbin dağıtıcının bozulması durumunda üniteyi kapatmak ve dinamik suyun su akışını kesmek için kullanılır.

Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32
Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- 

WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

2. Spiral kasa

Spiral kutu içine sabit kılavuz kanat ile donatılmış kaynak parçası döküm yapılır. Spiral kutu suyun su akışının girdap dönüşü haline gelmesini sağlayacak ve suyun çevresi boyunca kılavuz kanat aparatına ve koşucuya düzenli olarak akmasını sağlayacaktır. Başlangıçta su doldururken havayı dışarı atmak için spiral kılıfın üst kısmında bir hava tahliye vanası bulunur.

3. Türbin distribütörü

Bu, kılavuz kanat, kılavuz kanat kolu, mil kovanı, ön kapak, arka kapak vb. Oluşur. Türbin deşarjını yükün değişimine göre ayarlamak için su akışının girdaplarını oluşturabilir veya değiştirebilir. Normal ve acil kapatma için de kullanılır.Kontrol halkası bir bütün olarak çelik plaka ile kaynaklanır. Yağlama performanslı dairesel kılavuz ray ve kablolama plakası, kontrol halkasının alt yüzeyinde bulunur. Kontrol halkası yeterli mukavemete ve rijitliğe sahiptir, servomotorun balanssızlığı nedeniyle aşırı bükülmeye neden olmaz.

Mini su türbini

Mini su türbini

su türbini

su türbini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir