Vakumlu Fritöz Kızartma kazanı

Vakumlu Fritöz Kızartma kazanı

Vakumlu fritözün teknik avantajı düşük enerji tüketimidir, düşük fiyat, yüksek kalite ve yüksek güvenilir ve çalışmaya devam etmesini sağlamaktır. Gerçekten de yağ sıcaklığının vakumlu kızartma sırasında kontrol edilebildiğini ve sabit kaldığını fark edersiniz.

Vakumlu Fritöz Kızartma kazanı

Vakumlu Fritöz Kızartma kazanı

 

Elektrikli fritöz kızartma haznesi, sepetler, kondansatör, vakum pompası, elektrikli ısıtıcılı yağ alıcısı, vanalar, kontrol sistemi vb., Tam otomatik Vakumlu Fritöz, tüm bileşenlerle tam otomatik kontrol sistemidir.  vakum haznesindeki yağın kızartılmasından sonra başlar, Bu, istediğiniz hedefe kadar düşük yağ içeriğini tutar.

Elektrikli fritöz patates çubukları, patates kızartması, patates cipsi, kabak, tatlı patates Yeşil çay dahil, diğer sebzeler için uygundur. Patates kızartmasına göre kapasite çıkışı 10kg / h’dir.

Yiyecekler vakumda kızartma ile işlenecek ve oldukça düşük sıcaklıkta yağdan arındırılacaktır. Vakumlu kızartma, gıda maddesinin besin maddesinin yüksek sıcaklıktan kaybolmasını önler. Orijinal rengini verimli bir şekilde tutabilir ve lezzet, işleme maliyetini düşürür. Gıda maddesinin yağ içeriği% 20’nin altındadır. Yiyecekler, uzun süre canlı ve lezzetli saklayabilecek.