Ticari Meyve Suyu Makinesi

Ticari Meyve Suyu Makinesi

meyve suyu makinesi

Meyve öğütme ve sıkma presi ikisi bir arada

Küçük boy meyve suyu makinesi

Küçük boy meyve suyu makinesi

havuç suyu

havuç suyu

Hafif ticari meyve suyu makinesi

Hafif ticari meyve suyu makinesi

Her zaman en iyisini sunmayı ilke edinen Firmamız, sizlerden aldığı güçle üretimine geçtiği otomatik meyve suyu makineleriyle bir ilki daha hizmetinize sunmaktadır. Hijyen, sağlık ve kaliteli hizmetin büyük önem arz ettiği günümüzde bu makinelerin kullanılması da bir o kadar önem taşımaktadır. Maliyeti yüksek olan bu makinelerin doğru orantılı olarak verdiği hizmet kalitesi de yüksektir. Meyve konsantreli ürünlerinizin kalitesini ön planda tutmak, www.arhavisanayi.com markasına olan güveninizi pekiştirmek adına firmamız, otomatik makine yatırımı ile bir yeniliğe daha imz atmıştır.

meyveSipariş için irtibata geçiniz
Sipariş için irtibata geçiniz
Fabrika-ALİ Paslanmaz Çelik Mamülleri
Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32 Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

Makinelerimiz ürünleri ayarlanabilen istediğiniz  standartta  sunabilme özelliğine sahiptir. Makinelerimiz, fabrikamızda hijyenik koşullarda  üretilmektedir. En önemlisi müşterilerimize doğala özdeş meyve suyunu her bardakta aynı tazelikte, bu makinelerle şimdi daha da kaliteli sunmaktadır.Kullanım süresince dökülme ve zayiat olmayacak, personel işçiliği de minimuma inecektir. Bütün bu artılar bir araya gelince maliyetiniz düşecek ve personelinize zaman kazandıracaktır. Ayrıca estetik görüntüsü ve fonksiyonelliği ile kurulduğu mekana artı kalite ve değer katacaktır.

Otomatik meyve suyu makinelerimiz arhavisanayi.com bünyesindeki tüm ürünleri sunmak için özel olarak, amacına uygun tasarlanan birer teknoloji harikalarıdır. Piyasadaki diğer makinelerden ayrılan özelliklerinden biri de kapasitesinin çok yüksek olmasıdır. O nedenle Bu makine

TİCARİ MEYVE SUYU ÇIKARMA MAKİNESİDİR

 

meyve suyu çıkarma makinası-2AR-GE  üretim yatırımı ile kaliteden ödün

image3

vermeden dünya standartlarında, ülkemizde ilk otomatik meyve suyu makine fabrikasını kurmuş ve üretimini gerçekleştirmiştir. Makinelerimizin bütün bu özelliklerinden dolayı parçaları, faydalı patentle taklitlerinden koruma altına alınmıştır.  Otomatik Ticari meyve suyu çıkarma makinelerini ülkemizin ve sektörün hizmetine sunmaktan ve sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.

11 Commentsto Ticari Meyve Suyu Makinesi

 1. Faik Cimen dedi ki:

  Merhabalar,
  Ben Amerikada yasiyan bir Turk vatandasiyim ve elma suyu ile ilgili imalatlarinizla ilgili bilgi almak istiyorum. bana urun leriniz ile ilgili _ozelikle fiyat ve ozellikleri ile ilgili- sevinirim.
  tesekkurler, Saygilarla.

  Faik Cimen

 2. ali OTAKLI dedi ki:

  Ben denizliden yaziyorum. Nar soyma taneleme ve nar suyu makine özellik ve fiyatlariyla ilgili bilgi almak istiyorum gönderirseniz memnun olurum.

 3. Mete TAŞCI dedi ki:

  Merhaba,

  Meyve öğütme ve sıkma presinin teknik özelliklerini ve fiyatlarını gönderirseniz sevinirim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Mete bey, meyve öğütme makinesi 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Sıkma presi dış çerçevesi çelik meyve ile temas eden kısımlar yine 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Fiyatı için 0(544)722 56 69 nolu telden bilgi alabilirsiniz.

 4. hulya kinay dedi ki:

  makinalarinizla ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorum

 5. Zekeriya dedi ki:

  Nar işleme taneleme suyu yıllık 10 ton ve 50 ton kapasiteli fiyat ve özellik rica ediyorum selamlar telefonlara cevap verilmediğini belirteyim mail olarak bekliyorum selamlar

 6. Murat Yildirim dedi ki:

  Merhaba
  Ögütme sikma makinasi kücügü ve büyügü fiyatlari
  Ne kadar ögrenebilirmiyim tesekürler
  Murat Yildirim

 7. Bekir Saraç dedi ki:

  “Ticari Meyve Suyu Makinesi” ile “Meyve öğütme ve sıkma presi” makinesi aynı makineler mi? yoksa farklı makineler mi? Yazıdan her ikisi farklı makine gibi algılanıyor da onun için netleştirmek istedim. Ticari Meyve Suyu Makinenizin fiyatı ne kadar acaba,ayrıca bu makine bütün meyveleri mi* çekiyor. Ben özellikle elma suyunu çıkartmak istiyorum. Fiyatı nedir acaba.
  Ayrıca meyve parçalama makinesinin, elektirikli presin ve krikolu presin fiyatları nedir. Ben doğal elma sirkesi üretiyorum .Bu amaçla kullanmayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir