Meyve Sıkma Makinesi

Meyve Sıkma Makinesi

Elektrikli meyve sıkma presi

Elektrikli meyve sıkma presi

Elektrikli Meyve presi, Çift  Hidrolik pistonlu ve 10 Tonluktur meyve ile temas eden aksamlar paslanmaz krom çelikten imal edilmiştir. Kademeli meyve sıkıştırma pistonu, 50 litrelik silindir süzgeç ve oluklu tava 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Meyve öğütücü makine  Paslanmaz Çelik elektrikli 

Meyve sıkma presi Hidrolik pistonlu  

Yeni Meyve Sıkma Presi

Yeni Meyve Sıkma Presi

Meyve sıkma presi hidrolikli çift pistonlu

Pembe Meyve Sıkma Presi

Pembe Meyve Sıkma Presi

 
Sipariş için irtibata geçiniz
Fabrika
ALİ Paslanmaz Çelik Mamülleri.
Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32 
Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- 

WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

Konsatre meyve suyu makinesi, Meyve Değirmeni  Meyvenin suyunu ve posasını ayırır. Salça yapılır. Ayrıca sıkma presi gerekmez. Tek makine ile iki iş bir makinede görülebilir. Meyve suyu çıkarılabilir, domates öğütülür salça çıkarılabilir. Meyve püresi elde edilebilir. İçine su katılarak çoğaltılabilen konsantre meyve suyu elde edilebilir. Öğütülmüş bir şişe meyve suyundan, 25 bardak meyve suyu elde edebilirsiniz. Kısaca bu makine ile çıkarılan meyve suyu,  nektarlı olduğundan pekmez yapımında tercih edilmemelidir, çünkü berrak meyve suyu çıkarılamaz.Meyve öğütme ve sıkma
İstanbul Demirciler sanayi sitesinde imalatı yapılan makinelerin keyfini yaşayın.
Meyve öğütme makinası ile her türlü meyveyi istenilen oranda inceltebilirsiniz. (Hayvan yemi için de öğütme ve kıyma makinesi olarak  kullanılabilir.) Tercihe göre motursuz manüel kullanıma uygun imalat yapılmaktadır. Bu öğütücüler ve sıkma cihazları meyvenin suyunu çıkarmak için tasarlanmıştır.
Birinci aşamada öğütülmüş meyveyi pres makinasında sıkılmaya hazırlayabilirsiniz. İkinci aşamada meyve sıkma pres ile suyunu kolaylıkla çıkartabilirsiniz… Meyve değirmeni  meyve sıkma, presi ile birlikte kullanılır. öğütme ve sıkma ikisi bir arada da üretilmektedir. Meyve öğütme makinasının çekirdekli meyve öğütmek için kullanılan bıçak ve merdaneleri farklıdır.

Üzüm, armut, elma, kivi, Trabzon hurması, domates, ayva kayısı, vişne, kiraz, çilek, nar, portakal, limon, mandalina, gibi meyve ve havuç suyu, turp, şalgam şeker pancarı suyu, çıkarmak, kuş burnu soğan patates, lahana, maydanoz ve bütün sebzelerin öğütülerek inceltilerek kurutulmasına veya,

sıkılarak suyunun çıkarılmasına, son derece kullanışlı bir çıhaz olup, kısa sürede üzüm pekmezi, şeker pancarı pekmezi, elme pekmezi, armut pekmezi, yapımında veya şarap üretiminde kullanabilirsiniz. Sıkma presi manüel hidrolik pistonlu ve elektrikli tek pistonlu, çift pistonlu olarak siparişe göre üretilmektedir. Öğütülmüş meyvenin suyunu çıkarmak için kullanılan pres makinası ile de sıkılarak meyve suyunu ayırabilirsiniz. pekmez yapımında şarap yapımında veya meyve konsantresi  için, pratik, kullanımı kolay imalatımız, her evde bulunması gereken bir cihaz olarak siparişlerinizi bekliyoruz.

ÖZELLİKLER
220 Voltla çalışan elektrik motoru, meyve doğrama ve kıyma merdanesi ile çalışan ahşap ve paslanmaz krom çelikten imal edilen, sanayi tipi mikser de denilebilen üstünde meyveyi yönlendiren haznesiyle, kolayca kullanılabilen bir ev aletidir.
Kapasite
2950-3000 Kg / Saat Elma – Armut öğütme (muadili meyveler)
4500-5000 Kg / Saat Üzüm öğütme kapasitesi var.

İnceltilen yaş meyve çuval içerisine uygum miktarda konularak, manuel ve hidrolik sistemi olan, sıkma kolunun çevirilmesi ve hidrolik kolun çalıştırılmsı ile, içindeki meyve suyunu hem süzecek hemde ayıracaktır. Eğer şarap veya pekmez yapımında kullanılacaksa, üzüm de sıkılmazdan önce makinada inceltilebilir. Elde edilecek ürün ve işlenecek meyveye göre yol ve yöntemler konusunda bilgi ve teknik destek verilmektedir.

Bu iki makinenin birlikte kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu makineler özel olarak meyvenin suyunu çıkarmak için uzun yıllar geliştirilerek  tasarlanmış ve imal edilmiştir. İstanbul Demirciler sanayi sitesinde imalatı yapılan makinelerin keyfini yaşayın.

3 Commentsto Meyve Sıkma Makinesi

  1. Adem keskin dedi ki:

    S.a. Bana bunun traktör arkasına takılan şartlı modeli lazım

  2. Şahindemir dedi ki:

    Slm limon suyu cıkarma için bir makina lazım yanlız limonukapuğu ile yapıcak saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir