Nar Soyma ve Taneleme Makinesi

Nar soyma ve taneleme makinesi

Nar soyma ve taneleme makinesi

Tanelenmiş nar kabuğu

Nar Taneleme video

vakumlu kaynatma kazanı

vakumlu kaynatma kazanı

Nar soyma ve taneleme makinesi

Nar soyma ve taneleme makinesi video için resmi tıklayın

Çift kademeli Nar Soyma ve Taneleme Makinesi: Nar taneleme makinesinde, nar taneleri kanatılmadan sistemde otomatik olarak bölünerek, taneleri ayırdığı için, taneler zedelenmez.. perdelerden ve kabuklardan nar suyuna acılık geçmez. Makinamızın bir özelliği de hiçbir değişiklik yapmadan hem Nar Taneleme hem de Üzüm Sap ayırma özelliğini birarada sunmasıdır.  Nar taneleri için olabilecek minimum fire oranlarına ulaşılabilmektedir. Dünya üzerindeki bütün rakiplerine göre daha yüksek verim ile çalışan makinamız kaliteli meyve suyu üretiminiz için tartışmasız en iyi seçimdir. Makinalarımız nar taneleme veya üzüm sapı ayırma taneleme tesisleri için yeterli bir seçim olabilmektedir. Tanelerin paketlenebilmesi ve zedelenmemesi için, sistemin içinde ayarlanabilen modeli ürettik.

Nar ekşisi, nar suyu, nar pekmezi üretim hattı, işleme tesisi tıklayın

Özellikler :

Nar makineleri teknik parametreler

Nar makineleri teknik parametreler

1 ) Yapısı :

 Bu ​​makine nar besleme deposu, aşağısında nar kırma cihazı,  döner elek, mikser mili, vidalı pompa , raf ve diğerleri dahildir . Malzeme olarak tahrik edilen parçaları hariç, bütün malzemeler paslanmaz çeliktir. Mikser şaft motor hızı frekans kontrollüdür.

2 ) Çalışma prensibi:

Besleme deposunda nar kesiliyor. Nar yol alırken altında kırılma cihazına, sonra  cihaz preslerle, iki silindir arasındaki boşluk 20 mm den 30 mm ayarlanabilir alanda kırılarak cihazın içine konur. Rulo Kırma aparatı toksik olmayan ve son derece elastik kauçuk imalatdır. Nar çekirdeği hasarı askariye indiren iki rulo boşluk ayarlanabilir 10 – 20 mm , küçük , iki aşamalı kırma sonra , temel nar cilt ve tohum izole ediliyor, frekans dönüşüm hız ayarı ayarlı ayırma cihazı ( düşme milinin dönme ve ayıran demektir, nar taneleri ve sonraki süreci ( vidalı pompa meyve sıkacağı veya diğer bölüme taşınabilir ) içine boşaltma limanından elek sızan parçası suyu ayrılması trommel bileşimi ) ile ayırma mili , nar cihazı içinden kabuklar atılır.

Manüel hidrolik pistonlu nar sıkma presi

Manüel hidrolik pistonlu nar sıkma presi

Nar sıkma presi:  nar ekşisi için kullanabilirsiniz.

nar pompaj Makinesi

nar pompaj makinesi

Aşağıdaki kırma cihazı presler de nar ikinci  kez daha ,iki silindir arasındaki boşluk Soyma temel olarak iki aşamalı bir çekme sonrası tohumdan ayrılır. Daha sonra ayırma ekipmanları içine bırakır karıştırıcı milinin fonksiyonu ile ,tohum elek delikten dökülür. Kabuğu sonra tahliye edilir . Yukarı ve aşağıdaki silindirlerin esneklik yapısı vardır , boşluk ayarlanabilir. Nar çekirdeği ve çökerttiği suyu vidalı pompa tarafından meyve suyu sıkma makinenin içine taşınabilir. Ali Batum (Sanayi Sitesi Başkanı)

Sipariş için irtibata geçiniz
Fabrika-ALİ Paslanmaz Çelik Mamülleri
Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32 Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

Meyve Öğütme ve Sıkma Presi Kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı bulunmaktadır. Toptan satışımız vardır.

Nar suyu makinasi

Nar suyu makinasi

Tek aşamalı nar suyu makinesi Çalışma prensibi : Nar hazneden kırma cihazı girer ,ezmek silindiri ve silindir bıçağın ekstrüzyon tarafından birkaç parçaya nar ezmek . üst kırıcı cihaz ve ezmek silindirin malzemesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir ,iki silindir arasındaki boşluğu 20 – 30 mm den ayarlanabilir . sonra , ikinci kırma için , bir sonraki kırma cihazı geçmek Rulo Kırma toksik olmayan ve son derece elastik kauçuk imalat , Nar çekirdeği hasar küçük , iki rulo boşluk ayarlanabilir 10 – 20mm ; iki aşamalı kırma sonra , temel nar cilt ve izole tohum , milin dönme ayrılması , frekans dönüşüm hız ayarı Seçilen kademe ayırma cihazı (trommel bileşimi ileayırma mili ) içine düşen ve araçlar , nar taneleri ve parça ayıran suyu sonraki sürecine tahliye portu ( vidalı pompa meyve sıkacağı veya diğer taşınan ) gelen ,elek sızan , nar cihazın arka taburcu kabuklu paslanmaz çelik Otomatik nar / soyucu makine / Sheller makinesi soyma / macghine bombardımanı Nar soyma makinesi nar derin işleme özel cihazıdır. Bu makine nar suyu ekstresi önceden işleme gerekli ekipman, ayrı cilt ve nar tohumları için kullanılan yabancı teknoloji, temelinde tasarlanmıştır.nar taneleme makinaları

Nar taneleme ve sıkma

Nar taneleme ve sıkma

Makine otomatik soyma nar taneleri açıklaması : 1. Bu makine özellikle nar ve üzüm, şarap ve nar içecekleri ön arıtma için kullanılabilir. çeşitli meyve soyma ve kırmak için özellikle uygundur . 2. ana işlevi , seçimi , temiz , taze nar kesme geçmesi açmak için sıkmak ,hamuru bir sonraki sürecine makinesi konveyör kırma , kabuğu ayıran etmektir . 3. bozuk bir cihaz nar çekirdeği ve cilt ayrı kullanır . Yüksek soyma oranı , soyma kalınlığı ayarlanabilir , düşük kırılma oranı , çok fonksiyonlu , kullanışlı, çevre koruma , otomatik çalışma 4. yapısı : Bu makine özellikle besleme haznesi , üst taş kırma makinesi , düşük taş kırma makinesi , elek döner , karıştırma mili , vidalı pompa ve raf bileşenden oluşmaktadır , vb Tamamen paslanmaz çelik SUS 304.Mixing milinin yapılmış değişken frekans hız kontrolüdür. Çalışma prensibi : (1) . Nariki silindir arasında 20mm ile , bölüme besleme hunisi ile üst taş kırma makinesi ve üst taş kırma makinesi pres nar girin. (2) . Sonra basılı nar alt taş kırma makinesi gidipiki silindir arasında 10 mm ile , tekrar basılmalıdır . (3) . Iki aşamalı bastıktan sonra ,nar temelde cilt tohum mikser şaft karıştırma ile ,ayırma tesisi ayrılır ve düşme olan , nar tanelerielek delikten aşağı düşmek ve nar derileriafterbody taburcu edilir . Üst ve alt silindir kırma esnek yapısı ve aralığı ayarlanabilir . Nar taneleri ve suyu sonraki prosedürün vidalı pompa kullanarak baskı aktarılır .

Nar Soyma ve tane Ayırma Makinesi Tanıtımı: Otomatik nar soyma ve ayırma makinesi nar ve  nar kabuğunu ayırır. Soyma ve ayırma işlemi böylece yapılıp nar meyve suyu, içeceğiyle ilgili işlem nar için gereklidir. Ekipman,% 90 gibi yüksek nar bütünlük hızını sağlayabilirsiniz.

Nar taneleme Tek kademeli

Nar taneleme Tek kademeli

Nar Soyma ve tane ayırma Makinesi soyulan nar ve ayırma makinesi kesme bölümü     tane kovası,  kırma cihazı altında, dönen elek, mikser mili, vidalı pompa, raf ve diğerleri. Malzeme tahrik parçaları hariç bütün aksamlar paslanmaz krom çeliktir. Mikser şaft motor hızının frekans kontrolü. nar besleme hunisi ile kırma cihazının içine konup kesiliyor. Cihaz iki silindir arasındaki boşluk 20mm, nar basar. Nar altında kırılma cihaza gider. Aşağıdaki kesme cihazı bir kez daha narı presler, iki silindir arasındaki boşluk 10 mm’dir. Soyma temel olarak iki aşamalı bir ekstrüzyon sonrası tohumdan ayrılır. meyve suyu Sonra kabukları ayıran ekipman içine düşecek. Mikser şaft fonksiyonu ile, soyulma sonrası taneler aşağıya elek deliğinden,  taburcu edilir. Esneklik yapısı olan yukarıdaki silindirler ayarlanabilir yapıdadır. Nar tanesi ve çökerttiği suyu vidalı pompa ile meyve suyu makinenin içine aktarılmaktadır. Teknik Parametreler:

Üretim

Kapasite

Dön.Elek çapı

Güç

Gerilim

Ağırlık

Boyut

NAR-MA1 1.5 T / saat 300mm 3.3kw 380v 500kg 2.270 x 750 x 1960 mm
NAR-MA2 3-5-t / h 400mm 4.8kw 380v 950kg 2100 x 800 x 2035 mm
NAR-MA3 8-10t / h 500mm 9.2kW 380v 1300kg 2600 x 1000 x 2200 mm

 

27 Commentsto Nar Soyma ve Taneleme Makinesi

 1. m.ali açıkyıldız dedi ki:

  nar taneleme ve suyunu çıkarma makinası hkkında bilgi almak istiyorum.0530 69…..

 2. m.ali açıkyıldız dedi ki:

  nar tneleme ve sıkma makinası fyatı n kadar

 3. zekeriya dedi ki:

  Nar suyu sikma ve diger bir kac kalem sikma isi icin gorusmek icin bilgilerinize basvurmak istiyoruz fiyat konusundada bilgi almak istiyoruz bize yardimci olurmusunuz tsk ederm

 4. zekeriya dedi ki:

  05368485221 zekeriya korkmazlutfen ararmisiniz

 5. Yusuf Doğan dedi ki:

  Nar taneleme ve sıkma makinaları ile ilgili katalog ve fiyat bilgisi edinmekistiyorum.0532 438…..

 6. hasan dedi ki:

  fiyat listesi ve katalog yollaya bilirmisiniz

 7. hasan dedi ki:

  telefonumu mail yoluyla yolamıştım arayıp adresimi alabilirsiniz

 8. ıbrahim dedi ki:

  Nar suyu makinesi var mı varsa kaç tl

 9. mustafa Erdem dedi ki:

  selamlar nar ayrıstırma ve nar suyu sıkma makinesı ile ilgili bilgi almak istiyorum bu konuda tarafıma bilgi verilmesini rıca ediyorum , meyve sıkma makineleri ile igili bir takım sorularda cevap almak ve bu konuda bilgilerinizi rica edıyorum

 10. ilyas sönmez dedi ki:

  Merhaba. Nar taneleme ve sıkma makinası ile ilgili bilgi ve fiyat almak istiyorum. tşk eder iyi çalışmalar dilerim. 0533693….

 11. Kuddusi Sababoglu dedi ki:

  Nar ile ilgili üretim yaptiginiz makinalar ilgimi cekmektedir, fiyatlari ile birlikte bir katolag veya resimleri e.mail atabilrseniz sevinirim.

  iyi calismalar

 12. cüneyt turan dedi ki:

  Merhaba,

  Nar taneleme makinası ile ilgili katalog ve fiyat listenizi mail olarak gönderir misiniz….

  iyi çalışmalar

 13. turgut sarac dedi ki:

  faıatlari bildirirseniz sevinirim

 14. turgut sarac dedi ki:

  fıatları bildrirseniz sevinirim

 15. m .sami arslan dedi ki:

  ayrıntı bşlgi alabilirmiyim ve munkünse fiat kataloğu gönderebilirmisiniz

 16. CEZMİ ACUN dedi ki:

  NAR EKŞİSİ FABRİKASI KURMAK İSTİYORUM BANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ.ÜRÜNLERİNİZLE İLGİLİ TANITIM KATALOĞU VE FİYAT LİSTESİ GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ.(% 100 DOĞAL ÜRETİM YAPACAĞIM KADİRLİ BÖLGESİNDE)

 17. Beşir dedi ki:

  Merhaba nar suyu ve nar ekşisi yapmak istiyorum makina maliyetlerini öğrenmek istiyorum makina kataloğu ve fiyat listesini mail adresime gönderebilir misiniz? Teşekür ederim

 18. ilyas kaya dedi ki:

  slmlr portakal soyma makinası yapabilirmisiniz

 19. Yasir dedi ki:

  Fiyat için yardımcı olabirmisibiz

 20. Enis Server UĞUR dedi ki:

  Merhaba,
  Dünya İnternet üzerinden satış yapmanın türlü yollarını ararken siz devlet sırrı gibi ürünlerin fiyatını saklıyorsunuz. Sitenizde fiyat belirtip satış yapsanız da bu kadar insanı helak etmeseniz. Bol kazançlar dilerim. Saygılarımla.

 21. Mekan dedi ki:

  Merhabalar ben nar suyu ve nar taneleme yapmak isteyorum , katalogunu ve fiyatlarini benim mail adresime gonderermisiniz!!! Tesekkur ederim

 22. Merdan dedi ki:

  Merhabalar nar suyu ve nar taneleme ve nar tanesi özel ambolaçlama yapmak ısteyorum malıyetlerını ve makıne kaloglorunu ve fıyat lıstelerını benım maıl adresıme göndere bılermısınız? Tesekkur ederım

 23. Şadan Tütüncü dedi ki:

  Merhaba. Fiyat listesini gönderebilirmisiniz lütfen. Teşekkürler.

 24. Tahsin karayiğit dedi ki:

  Merhaba fiyat listesi ve katolog gönderirmisiniz?05416441417

  • admin dedi ki:

   Sipariş için irtibata geçiniz

   Fabrika-ALİ Paslanmaz Çelik Mamülleri
   Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32 Zeytinburnu / İSTANBUL
   İş Tel:0(212)546 5268- WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir