Fanlı Kurutma Fırını

Fanlı Bitki çayları ve meyve sebze Kurutma Fırını

Elektrik Isıtmalı Konveksiyonlu Fırın

Elektrik Isıtmalı Konveksiyonlu Fırın

Elektrik Isıtmalı Konveksiyonlu Fırın.
Isı kaynağı olarak buhar ya da elektrikli ısıtıcı kullanır ve konvektif bir şekilde havayı ısıtmak için eksenel fan, ısı değiştirici kullanır. Sıcak havanın laminer akış pişirme tepsilerinden geçer ve  ısı iletimi yürütür. Taze hava kaynağına girişten fırına girer ve ardından nem  ısıda biter. Temiz hava, verilen ıslak ve sıcak hava sürekli olarak tahliye edilir. Bu şekilde, fırın içinde uygun bir nem muhafaza edilebilir. Fırının nihai avantajı, sıcak havalı bir fırında sağlanıncaya olmasıdır, bu ısı iletimini arttırır ve enerji kaynağı tasarrufu sağlar. Geleneksel kurutma fırını içinde% 3-8 ila yaklaşık% 35-50 fırın yükseltmek termal verimi sağlar. Düşük kadar sıcaklık farkı azaltmak için güçlendirilmiş havalandırma işlevini kullanır. fabrikamız tarafından teslim fırın hava dağıtım cihazı belirledi. Uygulamadan önce, müşteri iyi durumda sıcaklık fark yaratmak için fan bıçağı ayarlayabilirsiniz.
CT serisi Kurutma Fırını otomatik kontrol ile donatılmış değildir. Bu 4-72 santrifüj fan uyarlar. Model CT-C serisi fırın düşük gürültü, yüksek sıcaklığa dayanıklı eksenel fan uyarlar ve aynı zamanda müşterinin seçimi için otomatik sabit sıcaklık kontrol sistemi, bilgisayar kontrol sistemi ile donatıyor.
Uygulamalar
Bu kurutma fırını malzeme ve ilaç, kimya, gıda, tarım, yan ürün, su ürünleri, hafif sanayi, ağır sanayi ve benzeri ürün sıcak katılaşma ve kurutma de-sulama için uygundur. Mesela: hammadde tıp, ham ilaç, hazırlanan bitkisel geleneksel Çin tıbbı, sıva, toz, parçacık, içme maddesi, hap, ambalaj şişe, pigment, boya, de-sulama sebze, kurutulmuş meyve parçası, sosis, plastik, reçine, elektrik bileşeni, pişirme vernik vb
Açıklama
Buhar, elektrik, ısı iletken yağ, buhar ve elektrik hem: ısıtma kaynağı için 1., dört çeşit vardır.
2. Sıcaklık (buharlı ısıtma): 50-140 ° C, Max 150 ° C
3. Sıcaklık (elektrik): 50-300 ° C
4. Otomatik kontrol sistemi veya bilgisayar kontrol sistemi seçilebilir.
5. Yaygın olarak kullanılan buhar basıncı 0.2-0.8 MPa (2-8kg / cm2).
Elektrikli ısıtma tip 1 ise 6., hesaplama 15KW ve pratik kullanım 5-8 kw / h.
7. özel gereksinimleri sipariş sırasında belirtilmelidir.
8. standart dışı fırın fiyat danışılmalıdır.
9. çalışma sıcaklığı fazla 140 ° C veya daha az 60 ° C sipariş sırasında belirtilmelidir olduğunu.
Fabrikamız tarafından yapılan 10. fırın ve pişirme plakaları boyutlarında muntazam olan ve birbirlerini değiştirilebilir.
11. Pişirme plaka dimensions 460 * 640 * 45mm
Şartname
radyatör çeşitli kurutma cihazları kullanılabilir. Birçok özellikleri ve çeşitleri vardır. Kullanılacak malzeme levha sarma alüminyum alaşımlı paslanmaz çelik, A3 çelik yüzey çinko kaplama, çelik ve alüminyum bileşimi, bakır, çelik boru ve alüminyum vardır. Buna ek olarak, radyatörler ısıtma ve nem alma iç mekan ve depo olarak kullanılabilir. Fabrikamız kullanıcılar için tasarım ve üretim yapabilir.
Çalışma sıcaklığı: 50-400 ° C.
Isı radyasyon elemanı olarak infrared kuvars tüp adapte olmak, ısı verimi yüksek ve sağlık onun durumu iyi.
Katmanları arasında adapte ısıtma olan sıcaklık farkı küçük ve sterilizasyon zamanı kısadır.
Fırının içinde şekilli tepsiye 16 adet vardır (640 * 640 * 45mm)
Standart olmayan boyutta ön kapı ve arka kapı yapmak için müşterilerinin ihtiyaçlarına sevk edilebilir.

Bitki çaylar, yeşil çay, ada çayı, Sebze, meyvelerin kurutulmasında kulanılır, ebad ve ölçüler siparişe göre de yapılabileceği gibi standart ölçüleri de imal edilmektedir. kabinli veya müşterininin istegine göre oda içine veya kullanım alanına brojelendirilebilmektedir.

Tamamen 304k. paslanmaz çelik saç malzemeden ve. izolasyonlu (poliüretan izolasyon),

Kapılar 304k. paslanmaz çelik saç malzemeden ve İzoleli, Silikon sızdırmaz contalı kapı, önü rampalı,

Makinalar kabin üstünde, 304k. paslanmaz çelik malzeme,

Serpantin kabin üstünde borular paslanmaz çelik çekme oval kesitte yüksek verimli, kontrollü buhar vanası,
Paslanmaz radyal ana fan, fan muhafazası, hız kontrollü, fan – motor direkt akuple, hava üfleyici nozzle’lar ve emişler paslanmaz çelik, Kirli havayı boşaltmak için eksoz fanı ve klapesi, paslanmaz çelik konik ağızlı hava giriş borularından oluşan basma kanalları, şartlandırılmış havayı içeride tam sirkülasyon yaptıran sağa ve sola yönlendiren redüktörlü motorlu hava yönlendiricisi,
Mikro işlem ünitesi paslanmaz çelik muhafazası içine monte edilmiştir. Isı, bağıl nem ve işlem sürelerini dijital göstergeli mikro proses ünitesi kontrol eder. Maça sıcaklığı ölçme cihazı vardır. 10 program ve 10 adım hafıza kapasitesi vardır.
Ayar valfleri ve hava klapeleri kontrollüdür.

Bakla,Turp, Domates, Ayva, Ceviz, Limon ve limon kabuğu, Hurma, Lahana, Kabak, Karnabahar, Nane, Çilek, Pırasa, Salatalık, Sarımsak, Soğan, Şalgam, Bezelye, Biber, Armut, Enginar, Dere otu, Badem, Dut, Erik, Kayısı, Fındık, Elma, Ispanak, İncir, Karpuz, Kavun, Kestane, Havuç, Nohut, Marul, Kereviz, Maydanoz, Muz, Nar ve nar kabuğu, Portakal, Şeftali, Üzüm, Patlıcan, Kivi, Kiraz, Bamya, Patates,soğan, Mandalina ve mandalina kabuğu, Kuru Fasulye, Taze Fasulye Kültür mantarı kurutmak için, fanlı kurutma makinesi imalatımızla hizmetinizdeyiz.

Sipariş için lütfen irtibata geçiniz.

Demirciler Sanayi sitesi 2.yol No:32 Zeytinburnu / İstanbul Ali BATUM Tel: 0(544)722 5669 – 0(532) 658 1365 iş tel:0 (212) 546 5268
Süreç Şeması

kurutma fırını hat şeması

kurutma fırını hat şeması

iki kapılı fanlı kurutma fırını

iki kapılı fanlı kurutma fırını

4 Commentsto Fanlı Kurutma Fırını

 1. Erol Aslan dedi ki:

  Sayin yetkili,

  Bana Fanli Kurutma firini ve uzum yikamak icin Tirnakli Yikama Banti ve havuzu icin bilgi mail ile yollarsaniz cok sevinirim. Ben Gaziantep de uzum pekmezi uretmek istiyorum.
  Saygilarimla
  Erol Aslan

 2. Zafar dedi ki:

  Sayin yetkili,

  Meyve icin Fanli Kurutma firini icin bilgi yollarmisiniz. Mal ozbekistana Alinacak.

  Saygilar

 3. Ali DOĞAN dedi ki:

  Fanlı kurutma fırını elektirli versiyonunun fiyatı
  Nedir? Sebze kurutmak için almak istiyoruz.
  Kaç m2 dir.
  Lütfen gün içinde acil fiyat verebilirseniz çok
  Memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir