Piston Dolum Makineleri

Vana Piston Dolum Makineleri İmalatı yapılmaktadır.

Piston Filler Animasyon

Yani mevcut vana ve döner valf kontrol pistonlu dolgu maddelerinin iki tipi vardır.

Bir çek valf pistonu dolgu sonra sağa animasyon açıkça görülebileceği gibi dağıtma inme üzerinde tahliye vanasını açarken kapalı beraberlik yan çek valf zorlar beraberlik inme üzerinde besleme vanasını açan bir çek valf prensibine göre çalışır.

Bir çek valf dolum sisteminin büyük avantajı başbakan öz can ve pompalama ihtiyacı veya başka başka vessle ürünü transfer olmadan davul ya da başka kaptan ürünü doğrudan çizmek olduğunu. Basitçe, tambur içine hortum damla doldurma ses seviyesini ayarlamak ve +/- bir yarım yüzde mükemmel doğrulukta ürünü doldurmaya başlayabilirsiniz.(Kolayca dökülen anlamına gelir) valf piston dolgu çoğu herhangi bir serbest akan sıvı ile iyi çalışır edin, ama çalışmıyor iyi onları partiküller ile kalın ürünler ya da ürünler onlar vanalar faul gibi.

 

Çek valf pistonu doldurma makineleri masa modelleri, sıralı sistemleri ya da döner yüksek hızlı modelleri olarak mevcuttur. Başvurunuzu gözden böylece bizi arayın lütfen.

 

 

Rotary Valf Piston FillerRotary Valf Piston Filler Animasyon

Döner valf piston dolum makineleri gibi süzme peynir, patates salataları, fıstık ezmesi, salsas ve diğer birçok tıknaz ürünler gibi partiküller ile macunlar ve ürünleri doldurma gibi “sert” tüm işleri yapabilirsiniz.

 

Kavram aslında Hazne sel beraberlik inme üzerinde hunisi ile silindir arasına bağlanan döner vanayı besler ki oldukça basit ve üzerinde animasyon görülebileceği gibi, daha sonra dağıtım inme üzerinde silindir ve deşarj tüpü arasındaki doksan derecelik döndürür doğru. Rotary valf oyulmuştur edilebildiği için, (bazen daha büyük) en fazla bir buçuk inç büyük parçacıklar zarar vermeden geçebilir.Akış Usta Otomatik Animasyon

 

Döner valf pistonu dolum sistemleri masa üstü, otomatik satır içi ve döner yüksek hız sistemleri olarak mevcuttur ve 10 kadar ihtiyaçları dolum aralığı için büyüklükte olabilir: 1 oranında ve onun şaşırtıcı +/- bir yüzde yarım doğruluğunu sağlamak.Otomatik Rotary Valf Piston Filler Animasyon

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir