Nar tesisi üretim hattı

Nar kırma ünitesi

Nar kırma ünitesi

Nar tesisi

Nar tesisi video

Nar işleme tesisi hat şeması 2

Nar işleme tesisi hat şeması 

 

Nar suyu tankı

Nar suyu tankı

Nar taneleme makinesi

Nar taneleme makinesi

 

Nar yıkama ünitesi

Nar yıkama ünitesi

Seçme bantı

Seçme bantı

Eşanjör

Eşanjör

Nar işleme teknolojisi:
Japonyada ve çinde kullanılan Nar işleme teknolojisi ile Türkiye’de en çok Nar suyu ve konsantresi üreten sistem olarak müşterilerine nar meyve suyu üretiminde kolaylık sağlamaktayız.

Vakumlu kaynatma kazanı

Vakumlu kaynatma kazanı

Üretimde, nar tanesi ayıklanırken kabuğundaki “tanin” olarak adlandırılan acılı madde dolayısıyla kabuk ve zarlar tanelerden ayrılır. Hidrolik preslerde nar çekirdeklerinden ham nar meyve suyu alınır.

Nar taneleme ve pompaj

Nar taneleme ve pompaj

IMG_2139

Buhar jeneratörü

Buhar jeneratörü

Durultma tankı

Durultma tankı

Ham nar suyu berraklaştırma durultma ünitesinden geçirilerek berraklaştırılır. Berraklaşan nar suyu hem renk maddeleri hem de antioksidanlar açısından zenginleştirilerek filtre edilir. Dolayısıyla, yetersiz teknolojik ve manuel koşullarda üretilen ve dolumu yapılan nar sularında bu özellikler bulunmamaktadır.IMG_2221IMG_2214

Sistemde işlenen, meyvenin işletmeye girip meyve suyu olarak dolumuna kadar hiçbir koruyucu madde kullanılmamaktadır. Yüksek teknoloji sayesinde aseptik-hijyenik olarak ambalajlanan meyve suları, raf ömrü boyunca maksimum düzeyde vitamin ve mineral içeriklerini korumaktadırlar.

admin hakkında

Firmamız mekanik ekipmanlar yapım üreticisi olarak, gıda makinaları, sanayi makineleri ve tarım makineleri araştırma, imalat ve ticarete entegre modern bir işletmedir. Firmamız profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Çalışmalarda mekanik deneme uygulamasında her türlü proje, aşaması Ar-Ge amaçlı çalışmalarımız, Markamıza, makine imalat noktası oluşturmuş ve bu ürünlerimiz çıkış sonrasında olağanüstü gelişme göstermiştir. Firmamız 2002 yılında ticaretten, imalat ve sanayiye adım atmıştır. Çeşitlendirilmiş ekip ve ekipmanlar kalite geliştirme , imalatı, satış ve sonrasında destek hizmeti vererek, teknik gücümüzden, hem firmamız hemde müşterilerimiz mutluluk duymaktadır. Gelişmiş mekanik ve teknik ekipmanlar siensi tornalar kullanarak, lazer kesim kullanarak, projelendirilmiş ve kayıtlara geçilmiş, standart yedek parçayı her zaman üretebilmektedir. Firmamız çeşitli gelişmiş üretim ve işleme teknolojisini kullanarak, yenilikçi üretime açıktır. Müşterilerimize sunduğumuz gıda makinaları kapsamlı hizmet, endüstriyel makine ve tarım donatımı mesleğidir. Test merkezimizde cihazları muayene ederek ürün kalitesini sağlamak için ürünlerimizi firmamız da kontrol ediyoruz. İhracat bağlantıları arıyoruz. Teknik yeniliklere bağlı kalmaktayız. Kararlıyız ürünleri en iyi kalitede ve satış sonrası hizmeti önemsiyoruz. müşterilerimizle özenli istişareler, müzakereler ve sonrası- satış hizmetleri, satış sonrası hizmetleri karşılamak için, yeni ve eski müşterilerimiz iş görüşmesi için bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

5 Responses to Nar tesisi üretim hattı

 1. nevzat der ki:

  bu ürünle ilğili bilği almak istiyorum

 2. GÖKHAN der ki:

  bu ürün hakkında görüşebilir miyiz?

 3. Ayhan MERPEZ der ki:

  Nar tesisi üretim hattıyla ilgileniyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. ilknur davutluoğlu der ki:

  nar eşkisi üretimi yapmak istiyorum.detaylı şekilde acıklama yapmanızı talep ediyorum.makina fiyatlaını bana bildirirmisiniz.tşk

 5. Selim der ki:

  Merhabalar makina hakkında bilgi almak istiyorum ve fiyatını öğrenmek istiyorum tsk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir