Arı Yemi ve Şurubu Satışlarına Başlandı.

Arı Yemi ve Şurubu Satışlarına Başlandı.

Şeker pancarından doğal arı şurubu yapma makinesi Şeker pancarı öğütme makinesi ve sıkma presi

Arı şurubu

Arı şurubu

Üretimi yapılmakta olan Arı Yemi ve Şurubu satışlarına başlanmıştır. Pastörize Arı Yemi Şurubu %40 oranında temiz meyve şekerinden, %30 oranında üzüm şekerinden, sakaroz ve sudan oluşmaktadır.Pastörize Arı Yemi Şurubu yüksek konsantrasyonu sayesinde mikrobiyolojik bozulmaya karşı dayanıklıdır. Yüksek meyve oranı kristal oluşumunu önlemektedir. Bu sıvı hazır yem dengeli, düşük HMF içerikli iyi bir bileşim olmakla birlikte arılar tarafından tam güven ve mükemmel kullanım sağlamaktadır.

ARI ŞURUBUNUN AVANTAJLARI:

1- Sıvı olan hazır bir yemdir ve doğal bir arı yemine çok yakındır.

2- Erken ve geç kış yemlemesi için idealdir.

3- Mikrobiyolojik bozulmaya karşı dayanıklıdır. Uzun süre bozulmaz.

4- Hijyenik kullanım sağlar.  Arılar tarafından kolayca yenilir.

5- Daha az enerji sarfiyatı ile ekonomik dönüştürme sağlar.

6- Kış arılarının ömrünü uzatır.

7- Koza ve meyve çiçeklerinden yük taşımasını iyileştirir.

8- Çalışan arıların yaz sonu ve fundalık zamanı sonucu hızlı ve problemsiz yemlenmesini sağlar.

9- Taşıyıcıların yemlenmesini ve yapılanmasını sağlar.

10- İlkbahar ve sonbaharda yem kıtlığının giderilmesine ve acil durum yemlemesi için mükemmeldir.
FONDAN ŞEKER Kraliçe arılara layık özel yem Fondan şeker, arı keki olarak kraliçe arıların yetiştirilmesinde besin olarak kullanılmaktadır. Ayrıca arıların kış dönemi beslenmesinde de kullanılmaktadır.Fondan şeker aşağıdaki karışımla elde edilir* % 69 Şeker*% 18 Glukoz veya invert şeker*% 12 Su*% 1 mertesinde sortibol

admin hakkında

Firmamız mekanik ekipmanlar yapım üreticisi olarak, gıda makinaları, sanayi makineleri ve tarım makineleri araştırma, imalat ve ticarete entegre modern bir işletmedir. Firmamız profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Çalışmalarda mekanik deneme uygulamasında her türlü proje, aşaması Ar-Ge amaçlı çalışmalarımız, Markamıza, makine imalat noktası oluşturmuş ve bu ürünlerimiz çıkış sonrasında olağanüstü gelişme göstermiştir. Firmamız 2002 yılında ticaretten, imalat ve sanayiye adım atmıştır. Çeşitlendirilmiş ekip ve ekipmanlar kalite geliştirme , imalatı, satış ve sonrasında destek hizmeti vererek, teknik gücümüzden, hem firmamız hemde müşterilerimiz mutluluk duymaktadır. Gelişmiş mekanik ve teknik ekipmanlar siensi tornalar kullanarak, lazer kesim kullanarak, projelendirilmiş ve kayıtlara geçilmiş, standart yedek parçayı her zaman üretebilmektedir. Firmamız çeşitli gelişmiş üretim ve işleme teknolojisini kullanarak, yenilikçi üretime açıktır. Müşterilerimize sunduğumuz gıda makinaları kapsamlı hizmet, endüstriyel makine ve tarım donatımı mesleğidir. Test merkezimizde cihazları muayene ederek ürün kalitesini sağlamak için ürünlerimizi firmamız da kontrol ediyoruz. İhracat bağlantıları arıyoruz. Teknik yeniliklere bağlı kalmaktayız. Kararlıyız ürünleri en iyi kalitede ve satış sonrası hizmeti önemsiyoruz. müşterilerimizle özenli istişareler, müzakereler ve sonrası- satış hizmetleri, satış sonrası hizmetleri karşılamak için, yeni ve eski müşterilerimiz iş görüşmesi için bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir